Satelit Dialog Tv
Bun Venit!
Intrebarile sau cunostintele dumneavoastra pot conduce la buna functionare a Forumului, prin urmare va rugam sa ni le transmiteti!
Multumim.

All4Sat & Sat4All - Sit Satelit didactic necomercial

AcasaPortalForumInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Multistream pe receptoarele cu STi 7111

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Stely55

Data de inscriere : 12/04/2017

MesajSubiect: Re: Multistream pe receptoarele cu STi 7111   Vin Sept 15, 2017 9:54 am

Sa traiti..mare sef..ne scuzati de deranj mereu !!Referitor la acest soft OpenVix ..intampin greutati la butare in sensul ca dupa ce am descarcat zipul si l-am dezarhivat pentru E2 cu cele doua mici fisiere E2 si Umage trecute pe acelasi stik dupa ce in prealabil l-am formatat ..acelasi stik cel cu care am instalat E2 by Thaapat imi da eroare aceeasi mereu 7..77!!! L-am formatat din nou si am procedat cu instalarea E2 OpenVix dar degeaba ..care ari fi cauza ? stikul nu mai face servici si trebuie inlocuit???!! Multumim pentru ajutor si suport!!
Sus In jos
antenutze
Admin

Data de inscriere : 01/02/2016

MesajSubiect: Re: Multistream pe receptoarele cu STi 7111   Vin Sept 15, 2017 12:50 pm

dupa ce ai formatat stikul USB si ai dezarhivat fisierul in cauza copiezi pe el cu tot cu DOSARUL ENIGMA 2 si incerci din nou, daca nu vrea nici asa incerci cu alt stk USB
Sus In jos
Stely55

Data de inscriere : 12/04/2017

MesajSubiect: Re: Multistream pe receptoarele cu STi 7111   Vin Sept 15, 2017 2:52 pm

Multumim mult o sa iau alt stik Kingston cu rata de transfer mai mare si o sa incerc ..va tin la curent!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Multistream pe receptoarele cu STi 7111   

Sus In jos

Multistream pe receptoarele cu STi 7111
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Satelit Dialog Tv :: SATELIT :: IPTV & STREAMING & TV-
Mergi direct la: